Logo

Nowe mieszkanie, 41,36 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 1.A.2.03

829 268,00 zł

20 050,00 zł /m²

Rata 3 880 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol RiverSide

Wrocław, Szczepin, ul. Gnieźnieńska

2 pokoje, mieszkanie 41,36 m², piętro 2, oferta nr 1.A.2.03, Murapol RiverSide, Wrocław, Szczepin, ul. Gnieźnieńska
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 0
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 1
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 2
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 3
Murapol RiverSide - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 41.36 m², 1.A.2.03
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,36 m²

Piętro:

2 piętro

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

III kwartał 2028

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę