Logo

Nowe mieszkanie, 65,14 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr D.14

1 199 749 zł

18 418 zł /m²

Rata 5 613 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Premiera Bemowo

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Coopera 5-7

3 pokoje, mieszkanie 65,14 m², piętro 2, oferta nr D.14, Premiera Bemowo, Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Coopera 5-7
SALON Z ANEKSEM24,03 m²SYPIALNIA13,27 m²SYPIALNIA9,34 m²ŁAZIENKA6,43 m²ŁAZIENKA3,61 m²KORYTARZ8,46 m²BALKON6,85 m²
Wymiary mieszkania 65.14 m², D.14
Wirtualna makieta 3D mieszkania 65.14 m², D.14
D.14
Plan piętra
Premiera Bemowo - zdjęcie nr 0
Premiera Bemowo - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 65.14 m², D.14
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,14 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,73 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,85 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę