Logo

Nowe mieszkanie, 64,20 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B.5

1 234 823 zł

19 234 zł /m²

Rata 5 777 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Premiera Bemowo

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Coopera 5-7

3 pokoje, mieszkanie 64,20 m², parter, oferta nr B.5, Premiera Bemowo, Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Coopera 5-7
SALON Z ANEKSEM26,93 m²SYPIALNIA11,07 m²SYPIALNIA10,12 m²ŁAZIENKA3,99 m²ŁAZIENKA3,45 m²KORYTARZ8,64 m²TARAS8,80 m²OGRÓDEK44,97 m²
Wymiary mieszkania 64.2 m², B.5
Wirtualna makieta 3D mieszkania 64.2 m², B.5
B.5
Plan piętra
Premiera Bemowo - zdjęcie nr 0
Premiera Bemowo - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 64.2 m², B.5
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,20 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,73 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (8,80 m²), ogródek (44,97 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę