Logo

Nowe mieszkanie, 40,95 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr A.18

781 408 zł

19 082 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 656 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Premiera Bemowo

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Coopera 5-7

2 pokoje, mieszkanie 40,95 m², piętro 2, oferta nr A.18, Premiera Bemowo, Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Coopera 5-7
SALON Z ANEKSEM20,79 m²SYPIALNIA10,04 m²ŁAZIENKA4,21 m²KORYTARZ5,91 m²BALKON4,78 m²
Wymiary mieszkania 40.95 m², A.18
Wirtualna makieta 3D mieszkania 40.95 m², A.18
A.18
Plan piętra
Premiera Bemowo - zdjęcie nr 0
Premiera Bemowo - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 40.95 m², A.18
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,95 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,73 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,78 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę