Logo

Nowe mieszkanie, 95,73 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr C.10

1 651 630 zł

17 253 zł /m²

okazyjna cena
Rata 7 728 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Premiera Bemowo

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Coopera 5-7

4 pokoje, mieszkanie 95,73 m², piętro 1, oferta nr C.10, Premiera Bemowo, Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Coopera 5-7
SALON Z ANEKSEM26,84 m²SYPIALNIA21,47 m²SYPIALNIA13,91 m²SYPIALNIA10,89 m²ŁAZIENKA6,43 m²ŁAZIENKA3,26 m²KORYTARZ12,93 m²BALKON18,54 m²
Wymiary mieszkania 95.73 m², C.10
Wirtualna makieta 3D mieszkania 95.73 m², C.10
C.10
Plan piętra
Premiera Bemowo - zdjęcie nr 0
Premiera Bemowo - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 95.73 m², C.10
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

95,73 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,73 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (18,54 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę