Logo

Nowe mieszkanie, 56,15 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 6F-0-1

596 403 zł

10 622 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 790 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

SALON Z ANEKSEM20,65 m²SYPIALNIA11,94 m²SYPIALNIA11,69 m²ŁAZIENKA4,41 m²KORYTARZ7,46 m²TARAS6,70 m²OGRÓDEK24,55 m²OGRÓDEK21,30 m²
Wymiary mieszkania 56.15 m², 6F-0-1
Naramowice Odnova II - zdjęcie nr 0
Naramowice Odnova II - zdjęcie nr 1
Naramowice Odnova II - zdjęcie nr 2
Naramowice Odnova II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 56.15 m², 6F-0-1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,15 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (6,70 m²), ogródek (24,55 m²), ogródek (21,30 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę