Logo

Nowe mieszkanie, 76,73 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 6D-4-4

810 553 zł

10 564 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 792 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

SALON Z ANEKSEM25,58 m²SYPIALNIA10,65 m²SYPIALNIA10,64 m²SYPIALNIA9,89 m²ŁAZIENKA4,74 m²WC2,40 m²KORYTARZ12,83 m²BALKON10,57 m²LOGGIA3,97 m²
Wymiary mieszkania 76.73 m², 6D-4-4
Naramowice Odnova II - zdjęcie nr 0
Naramowice Odnova II - zdjęcie nr 1
Naramowice Odnova II - zdjęcie nr 2
Naramowice Odnova II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 76.73 m², 6D-4-4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

76,73 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

dwustronny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,57 m²), loggia (3,97 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę