Logo

Nowe mieszkanie, 79,13 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 8D-1-1

815 128 zł

10 301 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 814 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

SALON Z ANEKSEM25,29 m²SYPIALNIA12,79 m²SYPIALNIA11,46 m²SYPIALNIA10,90 m²ŁAZIENKA4,68 m²ŁAZIENKA3,62 m²GARDEROBA2,61 m²KORYTARZ7,78 m²BALKON10,87 m²BALKON9,06 m²
Wymiary mieszkania 79.13 m², 8D-1-1
Naramowice Odnova II - zdjęcie nr 0
Naramowice Odnova II - zdjęcie nr 1
Naramowice Odnova II - zdjęcie nr 2
Naramowice Odnova II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 79.13 m², 8D-1-1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

79,13 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

dwustronny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,87 m²), balkon (9,06 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę