+3
Nowe mieszkanie, 77,14 m², 3 pokoje, parter, oferta nr G.0.1
732 830 zł
9 500 zł /m²
Rata 3 429 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G
Gdańsk, Barniewice, ul. Malinowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
77,14 m²
Piętro:
parter
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Termin oddania:
II kwartał 2027
Zapytaj o ofertę