Logo

Nowe mieszkanie, 34,83 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr E.2.16

424 926 zł

12 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 988 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Barniewice, ul. Malinowa

2 pokoje, mieszkanie 34,83 m², piętro 2, oferta nr E.2.16, Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G, Gdańsk, Barniewice, ul. Malinowa
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 0
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 1
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 2
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 3
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 34.83 m², E.2.16
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,83 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę