Logo

Nowe mieszkanie, 32,36 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr G.1.7

404 500 zł

12 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 893 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Barniewice, ul. Malinowa

2 pokoje, mieszkanie 32,36 m², piętro 1, oferta nr G.1.7, Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G, Gdańsk, Barniewice, ul. Malinowa
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 0
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 1
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 2
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 3
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 32.36 m², G.1.7
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

32,36 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę