+11
Nowe mieszkanie, 67,82 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr F.3.29
678 200 zł
10 000 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 173 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G
Gdańsk, Barniewice, ul. Malinowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
67,82 m²
Piętro:
3 piętro
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Termin oddania:
II kwartał 2027
Zapytaj o ofertę