+9
Nowe mieszkanie, 37,06 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr F.3.28
441 014 zł
11 900 zł /m²
cena rynkowa
Rata 2 063 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G
Gdańsk, Barniewice, ul. Malinowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
37,06 m²
Piętro:
3 piętro
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Termin oddania:
II kwartał 2027
Zapytaj o ofertę