Logo

Nowe mieszkanie, 32,64 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr G.3.24

421 056 zł

12 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 970 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Barniewice, ul. Malinowa

2 pokoje, mieszkanie 32,64 m², piętro 3, oferta nr G.3.24, Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G, Gdańsk, Barniewice, ul. Malinowa
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 0
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 1
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 2
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 3
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 32.64 m², G.3.24
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

32,64 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę