Logo

Nowe mieszkanie, 37,06 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr E.2.23

433 602 zł

11 700 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 029 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Barniewice, ul. Malinowa

2 pokoje, mieszkanie 37,06 m², piętro 2, oferta nr E.2.23, Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G, Gdańsk, Barniewice, ul. Malinowa
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 0
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 1
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 2
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 3
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 37.06 m², E.2.23
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,06 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę