Logo

Nowe mieszkanie, 29,60 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr E.2.18

346 320 zł

11 700 zł /m²

Rata 1 620 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Barniewice, ul. Malinowa

1 pokój, mieszkanie 29,60 m², piętro 2, oferta nr E.2.18, Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G, Gdańsk, Barniewice, ul. Malinowa
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 0
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 1
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 2
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 3
Nowy Świat Ostoja II etap - budynki E, F, G - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 29.6 m², E.2.18
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,60 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę