Logo

Nowe mieszkanie, 63,43 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr A.2.2.01

599 414 zł

9 450 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 805 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Skierniewice, Aleja Macieja Rataja 18

3 pokoje, mieszkanie 63,43 m², piętro 1, oferta nr A.2.2.01, Botanika Skierniewice, Skierniewice, Aleja Macieja Rataja 18
SALON Z ANEKSEM26,11 m²SYPIALNIA12,68 m²SYPIALNIA10,53 m²ŁAZIENKA4,50 m²WC2,07 m²KORYTARZ7,54 m²BALKON8,05 m²
Wymiary mieszkania 63.43 m², A.2.2.01
Wirtualna makieta 3D mieszkania 63.43 m², A.2.2.01
A.2.2.01
Plan piętra
Botanika Skierniewice - zdjęcie nr 0
Botanika Skierniewice - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 63.43 m², A.2.2.01
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,43 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,05 m²)

Termin oddania:

maj 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę