Logo

Nowe mieszkanie, 32,46 m², 1 pokój, 6 piętro, oferta nr A.2.7.09

378 159 zł

11 650 zł /m²

Rata 1 769 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Skierniewice, Aleja Macieja Rataja 18

1 pokój, mieszkanie 32,46 m², piętro 6, oferta nr A.2.7.09, Botanika Skierniewice, Skierniewice, Aleja Macieja Rataja 18
SALON Z ANEKSEM21,74 m²ŁAZIENKA4,36 m²KORYTARZ6,36 m²BALKON3,86 m²
Wymiary mieszkania 32.46 m², A.2.7.09
Wirtualna makieta 3D mieszkania 32.46 m², A.2.7.09
A.2.7.09
Plan piętra
Botanika Skierniewice - zdjęcie nr 0
Botanika Skierniewice - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 32.46 m², A.2.7.09
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,46 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,86 m²)

Termin oddania:

maj 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę