Logo

Nowe mieszkanie, 72,98 m², 3 pokoje, parter, oferta nr A.4.1.01

678 714 zł

9 300 zł /m²

Rata 3 176 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Skierniewice, Aleja Macieja Rataja 18

3 pokoje, mieszkanie 72,98 m², parter, oferta nr A.4.1.01, Botanika Skierniewice, Skierniewice, Aleja Macieja Rataja 18
SALON Z ANEKSEM29,08 m²SYPIALNIA15,08 m²SYPIALNIA10,91 m²ŁAZIENKA5,17 m²WC2,18 m²KORYTARZ10,59 m²TARAS0,91 m²OGRÓDEK21,54 m²
Wymiary mieszkania 72.98 m², A.4.1.01
Wirtualna makieta 3D mieszkania 72.98 m², A.4.1.01
A.4.1.01
Plan piętra
Botanika Skierniewice - zdjęcie nr 0
Botanika Skierniewice - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 72.98 m², A.4.1.01
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

72,98 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (0,91 m²), ogródek (21,54 m²)

Termin oddania:

maj 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę