Logo

Nowe mieszkanie, 41,59 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr A.2.4.03

430 457 zł

10 350 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 014 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Skierniewice, Aleja Macieja Rataja 18

2 pokoje, mieszkanie 41,59 m², piętro 3, oferta nr A.2.4.03, Botanika Skierniewice, Skierniewice, Aleja Macieja Rataja 18
SALON Z ANEKSEM21,84 m²SYPIALNIA11,32 m²ŁAZIENKA4,68 m²KORYTARZ3,75 m²BALKON10,77 m²
Wymiary mieszkania 41.59 m², A.2.4.03
Wirtualna makieta 3D mieszkania 41.59 m², A.2.4.03
A.2.4.03
Plan piętra
Botanika Skierniewice - zdjęcie nr 0
Botanika Skierniewice - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 41.59 m², A.2.4.03
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,59 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,77 m²)

Termin oddania:

maj 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę