Logo

Nowe mieszkanie, 30,61 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr A.1.2.03

338 241 zł

11 050 zł /m²

cena rynkowa
Rata 1 583 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Skierniewice, Aleja Macieja Rataja 18

1 pokój, mieszkanie 30,61 m², piętro 1, oferta nr A.1.2.03, Botanika Skierniewice, Skierniewice, Aleja Macieja Rataja 18
SALON Z ANEKSEM20,57 m²ŁAZIENKA4,54 m²KORYTARZ5,50 m²BALKON8,05 m²
Wymiary mieszkania 30.61 m², A.1.2.03
Wirtualna makieta 3D mieszkania 30.61 m², A.1.2.03
A.1.2.03
Plan piętra
Botanika Skierniewice - zdjęcie nr 0
Botanika Skierniewice - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 30.61 m², A.1.2.03
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,61 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,05 m²)

Termin oddania:

maj 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę