Logo

Nowe mieszkanie, 53,16 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr A.2.3.03

534 258 zł

10 050 zł /m²

Rata 2 500 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Skierniewice, Aleja Macieja Rataja 18

2 pokoje, mieszkanie 53,16 m², piętro 2, oferta nr A.2.3.03, Botanika Skierniewice, Skierniewice, Aleja Macieja Rataja 18
SALON21,85 m²ANEKS KUCHENNY7,13 m²SYPIALNIA12,13 m²ŁAZIENKA4,92 m²KORYTARZ7,13 m²BALKON10,95 m²
Wymiary mieszkania 53.16 m², A.2.3.03
Wirtualna makieta 3D mieszkania 53.16 m², A.2.3.03
A.2.3.03
Plan piętra
Botanika Skierniewice - zdjęcie nr 0
Botanika Skierniewice - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 53.16 m², A.2.3.03
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

53,16 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,95 m²)

Termin oddania:

maj 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę