Logo

Nowe mieszkanie, 38,68 m², 2 pokoje, 8 piętro, oferta nr A.4.8.02

433 216 zł

11 200 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 027 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Skierniewice, Aleja Macieja Rataja 18

2 pokoje, mieszkanie 38,68 m², piętro 8, oferta nr A.4.8.02, Botanika Skierniewice, Skierniewice, Aleja Macieja Rataja 18
SALON Z ANEKSEM19,31 m²SYPIALNIA10,98 m²ŁAZIENKA4,45 m²KORYTARZ3,93 m²BALKON8,05 m²
Wymiary mieszkania 38.68 m², A.4.8.02
Wirtualna makieta 3D mieszkania 38.68 m², A.4.8.02
Plan piętra
Botanika Skierniewice - zdjęcie nr 0
Botanika Skierniewice - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 38.68 m², A.4.8.02
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,68 m²

Piętro:

8 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,78 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,05 m²)

Termin oddania:

maj 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę