Logo

Nowe mieszkanie, 41,59 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr A.2.7.04

442 934 zł

10 650 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 072 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Skierniewice, Aleja Macieja Rataja 18

2 pokoje, mieszkanie 41,59 m², piętro 6, oferta nr A.2.7.04, Botanika Skierniewice, Skierniewice, Aleja Macieja Rataja 18
SALON Z ANEKSEM21,84 m²SYPIALNIA11,32 m²ŁAZIENKA4,68 m²KORYTARZ3,75 m²BALKON11,31 m²
Wymiary mieszkania 41.59 m², A.2.7.04
Wirtualna makieta 3D mieszkania 41.59 m², A.2.7.04
A.2.7.04
Plan piętra
Botanika Skierniewice - zdjęcie nr 0
Botanika Skierniewice - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 41.59 m², A.2.7.04
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,59 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,31 m²)

Termin oddania:

maj 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę