Logo

Nowe mieszkanie, 63,43 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr A/116

1 165 843 zł

18 380 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 455 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zaspa Wygodnie

Gdańsk, Zaspa, Zaspa-Młyniec, Al. Jana Pawła II

3 pokoje, mieszkanie 63,43 m², piętro 5, oferta nr A/116, Zaspa Wygodnie, Gdańsk, Zaspa, Zaspa-Młyniec, Al. Jana Pawła II
1 / 2
Zaspa Wygodnie - zdjęcie nr 0
Zaspa Wygodnie - zdjęcie nr 1
Zaspa Wygodnie - zdjęcie nr 2
Zaspa Wygodnie - zdjęcie nr 3
Zaspa Wygodnie - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 63.43 m², A/116
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,43 m²

Piętro:

5 piętro

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Termin oddania:

grudzień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę