Logo

Nowe mieszkanie, 41,09 m², 2 pokoje, parter, oferta nr VIII/1

572 164 zł

13 925 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 677 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nova Viva Garden 8

Warszawa, Białołęka, ul. Włodkowica 11D

2 pokoje, mieszkanie 41,09 m², parter, oferta nr VIII/1, Nova Viva Garden 8, Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Włodkowica 11D
SALON Z ANEKSEM20,68 m²SYPIALNIA10,95 m²ŁAZIENKA4,18 m²KORYTARZ5,28 m²OGRÓDEK22,57 m²
Wymiary mieszkania 41.09 m², VIII/1
Wirtualna makieta 3D mieszkania 41.09 m², VIII/1
VIII/1
Plan piętra
Nova Viva Garden 8 - zdjęcie nr 0
Nova Viva Garden 8 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 41.09 m², VIII/1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,09 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (22,57 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę