Logo

Nowe mieszkanie, 47,55 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr VIII/55

656 190 zł

13 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 070 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nova Viva Garden 8

Warszawa, Białołęka, ul. Włodkowica 11D

3 pokoje, mieszkanie 47,55 m², piętro 3, oferta nr VIII/55, Nova Viva Garden 8, Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Włodkowica 11D
SALON Z ANEKSEM17,15 m²SYPIALNIA9,69 m²SYPIALNIA8,10 m²ŁAZIENKA4,81 m²KORYTARZ7,80 m²BALKON4,49 m²BALKON4,49 m²
Wymiary mieszkania 47.55 m², VIII/55
Wirtualna makieta 3D mieszkania 47.55 m², VIII/55
VIII/55
Plan piętra
Nova Viva Garden 8 - zdjęcie nr 0
Nova Viva Garden 8 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 47.55 m², VIII/55
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

47,55 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,49 m²), balkon (4,49 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę