Logo

Nowe mieszkanie, 49,09 m², 3 pokoje, parter, oferta nr VIII/42

662 142 zł

13 488 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 098 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nova Viva Garden 8

Warszawa, Białołęka, ul. Włodkowica 11D

3 pokoje, mieszkanie 49,09 m², parter, oferta nr VIII/42, Nova Viva Garden 8, Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Włodkowica 11D
SALON Z ANEKSEM20,02 m²SYPIALNIA10,18 m²SYPIALNIA8,74 m²ŁAZIENKA3,94 m²KORYTARZ6,03 m²OGRÓDEK18,49 m²
Wymiary mieszkania 49.09 m², VIII/42
Wirtualna makieta 3D mieszkania 49.09 m², VIII/42
VIII/42
Plan piętra
Nova Viva Garden 8 - zdjęcie nr 0
Nova Viva Garden 8 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 49.09 m², VIII/42
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

49,09 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (18,49 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę