Logo

Nowe mieszkanie, 54,09 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr VIII/31

727 511 zł

13 450 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 404 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nova Viva Garden 8

Warszawa, Białołęka, ul. Włodkowica 11D

3 pokoje, mieszkanie 54,09 m², piętro 3, oferta nr VIII/31, Nova Viva Garden 8, Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Włodkowica 11D
SALON Z ANEKSEM21,16 m²SYPIALNIA10,21 m²SYPIALNIA8,37 m²ŁAZIENKA4,54 m²WC1,85 m²KORYTARZ7,96 m²BALKON5,98 m²
Wymiary mieszkania 54.09 m², VIII/31
Wirtualna makieta 3D mieszkania 54.09 m², VIII/31
VIII/31
Plan piętra
Nova Viva Garden 8 - zdjęcie nr 0
Nova Viva Garden 8 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 54.09 m², VIII/31
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,09 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,98 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę