Logo

Nowe mieszkanie, 46,10 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 22

502 490 zł

10 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 351 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kielce, Centrum, ul. Starodomaszowska 38

2 pokoje, mieszkanie 46,10 m², piętro 4, oferta nr 22, Kamienica przy ul. Starodomaszowskiej, Kielce, Centrum, ul. Starodomaszowska 38
SALON Z ANEKSEM19,70 m²ŁAZIENKA3,30 m²PRZEDSIONEK1,80 m²BALKON3,20 m²
1 / 2
Wymiary mieszkania 46.1 m², 22
Wirtualna makieta 3D mieszkania 46.1 m², 22
212223242520 13x23.1x14.413x23.1x14.413x23.1x14.413x23.1x14.413x23.1x14.425x12x28.6
Plan piętra
Kamienica przy ul. Starodomaszowskiej - zdjęcie nr 0
Kamienica przy ul. Starodomaszowskiej - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 46.1 m², 22
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,10 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

2

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,20 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę