Logo

Nowe mieszkanie, 45,67 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 2-6

433 865 zł

9 500 zł /m²

Rata 2 030 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sokola

Olsztyn, Gutkowo, ul. Sokola

2 pokoje, mieszkanie 45,67 m², piętro 1, oferta nr 2-6, Sokola, Olsztyn, Gutkowo, ul. Sokola
SALON Z ANEKSEM23,58 m²SYPIALNIA11,49 m²ŁAZIENKA4,43 m²KORYTARZ6,17 m²BALKON7,56 m²
Wymiary mieszkania 45.67 m², 2-6
Wirtualna makieta 3D mieszkania 45.67 m², 2-6
2-6
Plan piętra
Sokola - zdjęcie nr 0
Sokola - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 45.67 m², 2-6
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,67 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,56 m²)

Termin oddania:

kwiecień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę