Logo

Nowe mieszkanie, 47,73 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 1

887 778 zł

18 600 zł /m²

Rata 4 154 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Praga Północ, ul. Radzymińska 14

SALON Z ANEKSEM28,19 m²SYPIALNIA8,55 m²ŁAZIENKA3,63 m²PRZEDSIONEK5,33 m²KORYTARZ2,03 m²TARAS12,80 m²TARAS10,00 m²OGRÓDEK36,13 m²OGRÓDEK21,20 m²
Wymiary mieszkania 47.73 m², 1
Wirtualna makieta 3D mieszkania 47.73 m², 1
1
Plan piętra
Fabryka na Pradze Radzymińska 14 - zdjęcie nr 0
Fabryka na Pradze Radzymińska 14 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 47.73 m², 1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,73 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,90 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

garaż w budynku

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (12,80 m²), taras (10,00 m²), ogródek (36,13 m²), ogródek (21,20 m²)

Termin oddania:

rok 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę