Logo

Nowe mieszkanie, 26,81 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 28

493 304 zł

18 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 308 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Praga Północ, ul. Radzymińska 14

SALON Z ANEKSEM20,17 m²ŁAZIENKA3,17 m²KORYTARZ3,47 m²
Wymiary mieszkania 26.81 m², 28
Wirtualna makieta 3D mieszkania 26.81 m², 28
28
Plan piętra
Fabryka na Pradze Radzymińska 14 - zdjęcie nr 0
Fabryka na Pradze Radzymińska 14 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 26.81 m², 28
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,81 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Termin oddania:

rok 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę