Logo

Nowe mieszkanie, 61,16 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 20

1 082 532 zł

17 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 065 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Praga Północ, ul. Radzymińska 14

SALON Z ANEKSEM16,50 m²SYPIALNIA8,36 m²WC1,81 m²KORYTARZ3,57 m²BALKON10,05 m²
1 / 2
Wymiary mieszkania 61.16 m², 20
Wirtualna makieta 3D mieszkania 61.16 m², 20
20
Plan piętra
Fabryka na Pradze Radzymińska 14 - zdjęcie nr 0
Fabryka na Pradze Radzymińska 14 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 61.16 m², 20
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

61,16 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

2

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

czterostronny

Garaż:

garaż w budynku

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,05 m²), taras (35,67 m²), taras (31,67 m²)

Termin oddania:

rok 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę