Logo

Nowe mieszkanie, 32,75 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 7

596 050 zł

18 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 789 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Praga Północ, ul. Radzymińska 14

SALON Z ANEKSEM16,14 m²SYPIALNIA9,54 m²ŁAZIENKA3,73 m²KORYTARZ3,34 m²BALKON10,05 m²
Wymiary mieszkania 32.75 m², 7
Wirtualna makieta 3D mieszkania 32.75 m², 7
7
Plan piętra
Fabryka na Pradze Radzymińska 14 - zdjęcie nr 0
Fabryka na Pradze Radzymińska 14 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 32.75 m², 7
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

32,75 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,05 m²)

Termin oddania:

rok 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę