Logo

Nowe mieszkanie, 25,12 m², 1 pokój, 5 piętro, oferta nr 47

489 840 zł

19 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 292 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Praga Północ, ul. Radzymińska 14

SALON Z ANEKSEM17,00 m²ŁAZIENKA4,04 m²PRZEDSIONEK4,08 m²TARAS4,00 m²
Wymiary mieszkania 25.12 m², 47
Wirtualna makieta 3D mieszkania 25.12 m², 47
47
Plan piętra
Fabryka na Pradze Radzymińska 14 - zdjęcie nr 0
Fabryka na Pradze Radzymińska 14 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 25.12 m², 47
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

25,12 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,00 m²)

Termin oddania:

rok 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę