Logo

Nowe mieszkanie, 51,75 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 31

921 150 zł

17 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 310 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Praga Północ, ul. Radzymińska 14

SALON Z ANEKSEM16,91 m²SYPIALNIA12,19 m²SYPIALNIA8,54 m²ŁAZIENKA4,42 m²PRZEDSIONEK8,02 m²KORYTARZ1,67 m²BALKON23,43 m²BALKON8,03 m²
Wymiary mieszkania 51.75 m², 31
Wirtualna makieta 3D mieszkania 51.75 m², 31
31
Plan piętra
Fabryka na Pradze Radzymińska 14 - zdjęcie nr 0
Fabryka na Pradze Radzymińska 14 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 51.75 m², 31
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

51,75 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

garaż w budynku

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (23,43 m²), balkon (8,03 m²)

Termin oddania:

rok 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę