Logo

Nowe mieszkanie, 42,70 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 54

495 320 zł

11 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 317 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Przemysłowa 10

Lublin, Stare Miasto, ul. Przemysłowa 10

2 pokoje, mieszkanie 42,70 m², piętro 2, oferta nr 54, Przemysłowa 10, Lublin, Stare Miasto, Stare Miasto, ul. Przemysłowa 10
SALON Z ANEKSEM23,57 m²SYPIALNIA8,21 m²ŁAZIENKA5,28 m²KORYTARZ5,82 m²BALKON7,11 m²
Wymiary mieszkania 42.7 m², 54
Wirtualna makieta 3D mieszkania 42.7 m², 54
47148913101112444540414246434849585756505152535455
Plan piętra
Przemysłowa 10 - zdjęcie nr 0
Przemysłowa 10 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 42.7 m², 54
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,70 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,11 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę