Logo

Nowe mieszkanie, 40,71 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr A1.4/1

439 261 zł

10 790 zł /m²

Rata 2 055 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jelenia Góra, ul. Kadetów 2

2 pokoje, mieszkanie 40,71 m², piętro 4, oferta nr A1.4/1, Osiedle Pod Jeleniami, Jelenia Góra, Śródmieście, ul. Kadetów 2
SALON Z ANEKSEM19,67 m²SYPIALNIA9,12 m²ŁAZIENKA5,57 m²KORYTARZ6,35 m²BALKON3,04 m²
Wymiary mieszkania 40.71 m², A1.4/1
Osiedle Pod Jeleniami - zdjęcie nr 0
Osiedle Pod Jeleniami - zdjęcie nr 1
Osiedle Pod Jeleniami - zdjęcie nr 2
Osiedle Pod Jeleniami - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 40.71 m², A1.4/1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,71 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,04 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę