Logo

Nowe mieszkanie, 73,84 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 20.2

1 092 832 zł

14 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 113 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Bronowice, Bronowice Małe, ul. Truszkowskiego

4 pokoje, mieszkanie 73,84 m², piętro 1, oferta nr 20.2, Imperial River Park, Kraków, Bronowice, Bronowice Małe, ul. Truszkowskiego
SALON Z ANEKSEM23,50 m²SYPIALNIA12,00 m²SYPIALNIA11,64 m²SYPIALNIA9,16 m²ŁAZIENKA5,13 m²WC1,62 m²PRZEDSIONEK4,77 m²KORYTARZ5,04 m²BALKON3,92 m²TARAS14,44 m²
Wymiary mieszkania 73.84 m², 20.2
Wirtualna makieta 3D mieszkania 73.84 m², 20.2
20.2
Plan piętra
Imperial River Park - zdjęcie nr 0
Imperial River Park - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 73.84 m², 20.2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

73,84 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,92 m²), taras (14,44 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę