Logo

Nowe mieszkanie, 79,29 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 30.1

1 125 918 zł

14 200 zł /m²

cena rynkowa
Rata 5 268 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Bronowice, Bronowice Małe, ul. Truszkowskiego

4 pokoje, mieszkanie 79,29 m², parter, oferta nr 30.1, Imperial River Park, Kraków, Bronowice, Bronowice Małe, ul. Truszkowskiego
SALON Z ANEKSEM27,27 m²SYPIALNIA10,83 m²ŁAZIENKA7,29 m²WC0,94 m²WIATROŁAP2,71 m²KORYTARZ6,20 m²OGRÓDEK50,06 m²
1 / 2
Wymiary mieszkania 79.29 m², 30.1
Wirtualna makieta 3D mieszkania 79.29 m², 30.1
30.1
Plan piętra
Imperial River Park - zdjęcie nr 0
Imperial River Park - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 79.29 m², 30.1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

79,29 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

2

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (50,06 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę