Logo

Nowe mieszkanie, 68,11 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 49

543 524 zł

7 980 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 543 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowy Sosnowiec

Sosnowiec, Zagórze, ul. Braci Mieroszewskich

4 pokoje, mieszkanie 68,11 m², piętro 3, oferta nr 49, Nowy Sosnowiec, Sosnowiec, Zagórze, ul. Braci Mieroszewskich
SALON Z ANEKSEM22,61 m²SYPIALNIA10,86 m²SYPIALNIA8,35 m²SYPIALNIA8,18 m²ŁAZIENKA5,84 m²KORYTARZ9,91 m²PRALNIA2,36 m²BALKON9,36 m²
Wymiary mieszkania 68.11 m², 49
Nowy Sosnowiec - zdjęcie nr 0
Nowy Sosnowiec - zdjęcie nr 1
Nowy Sosnowiec - zdjęcie nr 2
Nowy Sosnowiec - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 68.11 m², 49
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

68,11 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,36 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę