Logo

Nowe mieszkanie, 55,15 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 50

450 590 zł

8 170 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 108 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowy Sosnowiec

Sosnowiec, Zagórze, ul. Braci Mieroszewskich

3 pokoje, mieszkanie 55,15 m², piętro 3, oferta nr 50, Nowy Sosnowiec, Sosnowiec, Zagórze, ul. Braci Mieroszewskich
SALON Z ANEKSEM25,20 m²SYPIALNIA11,43 m²SYPIALNIA7,66 m²ŁAZIENKA3,93 m²KORYTARZ6,93 m²BALKON12,72 m²
Wymiary mieszkania 55.15 m², 50
Nowy Sosnowiec - zdjęcie nr 0
Nowy Sosnowiec - zdjęcie nr 1
Nowy Sosnowiec - zdjęcie nr 2
Nowy Sosnowiec - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 55.15 m², 50
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,15 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (12,72 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę