Logo

Nowe mieszkanie, 49,95 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 7C-0-2

541 403 zł

10 839 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 533 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

SALON18,56 m²KUCHNIA8,48 m²SYPIALNIA11,39 m²ŁAZIENKA4,80 m²KORYTARZ6,72 m²TARAS7,40 m²OGRÓDEK44,44 m²
Wymiary mieszkania 49.95 m², 7C-0-2
Naramowice Odnova II - zdjęcie nr 0
Naramowice Odnova II - zdjęcie nr 1
Naramowice Odnova II - zdjęcie nr 2
Naramowice Odnova II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 49.95 m², 7C-0-2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,95 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (7,40 m²), ogródek (44,44 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę