Logo

Magazyn na sprzedaż, 204,00 m², oferta nr 10747

1 471 030 zł

7 211 zł /m²

Rata 6 883 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań

Magazyn 204,00 m², oferta nr , 10747, Poznań
10747 - zdjęcie nr 0
10747 - zdjęcie nr 1
10747 - zdjęcie nr 2
10747 - zdjęcie nr 3
10747 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja magazynu 204 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

7 211 zł

Powierzchnia:

204,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą