Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 1 500,00 m², oferta nr 835448

14 700 000 zł

9 800 zł /m²

Rata 68 778 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy na sprzedaż 1500 m², Poznań

Poznań

Lokal użytkowy 1 500,00 m², oferta nr , 835448, Poznań
835448 - zdjęcie nr 0
835448 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja lokalu użytkowego 1500 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

9 800 zł

Powierzchnia:

1 500,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą