Logo

Biuro do wynajęcia, 45,00 m², oferta nr 3/17808/OLW

5 550 zł

123 zł /m²

Rata 26 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty IWG PLC

Poznań, Mielzynskiego 14

Biuro 45,00 m², oferta nr , 3/17808/OLW, Poznań, Mielzynskiego 14
3/17808/OLW - zdjęcie nr 0
Lokalizacja biura 45 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

123 zł

Powierzchnia:

45,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą