Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 28,29 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr 4.25

822 464 zł

29 072 zł /m²

Rata 3 848 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jastrzębia Góra, ul. Klifowa 22

1 pokój, apartament inwestycyjny 28,29 m², piętro 4, oferta nr 4.25, Apartamenty Klifova, Jastrzębia Góra, ul. Klifowa 22
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 0
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 1
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 2
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 3
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 28.29 m², 4.25
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

28,29 m²

Piętro:

4 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (13,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę