Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 37,09 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 3.01

750 374 zł

20 231 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 511 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jastrzębia Góra, ul. Klifowa 22

2 pokoje, apartament inwestycyjny 37,09 m², piętro 3, oferta nr 3.01, Apartamenty Klifova, Jastrzębia Góra, ul. Klifowa 22
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 0
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 1
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 2
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 3
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 37.09 m², 3.01
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,09 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (7,50 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę