Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 31,83 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 3.40

623 192 zł

19 578 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 916 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jastrzębia Góra, ul. Klifowa 22

1 pokój, apartament inwestycyjny 31,83 m², piętro 3, oferta nr 3.40, Apartamenty Klifova, Jastrzębia Góra, ul. Klifowa 22
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 0
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 1
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 2
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 3
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 31.83 m², 3.40
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

31,83 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (6,50 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę